Nowość w naszej ofercie – Slavica

Slavica Dance Fitness to najnowszy program łączący fitness z krokami tańców ludowych.

Slavica Dance Fitness

To nowa forma aktywności fizycznej skierowana dla dorosłych i młodzieży niezależnie od płci. To prawdziwe folkowe cardio, podczas którego można spalić nawet do 600 kcal. Na każdych zajęciach licencjonowany instruktor uczy nowej choreografii przy wyjątkowej muzyce skomponowanej specjalnie na potrzeby Slavici. Pomysłodawczynią programu jest Justyna Bolek.

Zapraszamy na te zajęcia razem z naszą instruktorką Iwoną Karpińską. Zapisy już trwają. Zajęcia rozpoczniemy po zebraniu grupy, mamy nadzieję, że już wkrótce, planując, że będą się one odbywały w piątki o godz. 19.30

To kolejna, czwarta już forma zajęć solo, którą u nas wprowadzamy (zumba, zumba gold, lady latino, slavica). Na wszystkich zajęciach solo obowiązują karnety, które umożliwiają uczestniczenie w każdym z wymienionych rodzajów zajęć z tym samym karnetem. Karnet na 8 wejść kosztuje 120 zł (karnet ważny przez 2 m-ce plus tydzień – 9 tygodni), na 12 wejść 150 zł (także karnet ważny 9 tygodni), a na 20 wejść kosztuje 200 zł (karnet ważny 3 m-ce).

Zapisy

Zapisać można się poprzez formularz na tej stronie (tutaj), telefonicznie w dni robocze (recepcja, tel. 609 73 71 73), lub mailem (recepcja@myka.pl). Dla osób, które uczęszczają już na inny nasz kurs (na przykład salsy lub tańców towarzyskich), cena to 60 zł za miesiąc. A jeśli to trzeci Wasz kurs lub rodzaj zajęć, możecie skorzystać z niego gratis !!!