Rozpoczynamy kurs Disco Foxa dla dorosłych w Zamościu

Zapraszamy dorosłe osoby z Zamościa i okolic na kolejny Disco Foxa  dla dorosłych. To kurs najbardziej użytkowego spośród wszystkich tańców, niezbędnego na każdej imprezie.Nasi kursanci nazywają ten taniec imprezowo-weselnym.

Rozpoczęcie kursu

W poniedziałek 4 lutego 2019. Spotkanie organizacyjne rozpocznie się o godz. 19.00 w Pensjonacie MYKA*** (Zamość, ul. Starowiejska 25A) na pierwszym piętrze w Sali B

Planujemy, że spotkanie to będzie połączone z pierwszymi zajęciami i dlatego prosimy o zabranie zmiennego, wygodnego obuwia z czystą podeszwą. Strój prosimy dostosować do własnych upodobań, może to być ubranie sportowe, lub takie w jakim dobrze czujecie się na co dzień.

Program

Na kursie tym poznają Państwo niezbędny zakres figur tego jednego tańca, przydatnych na każdej tanecznej imprezie. Naukę rozpoczynamy od najprostszych kroków podstawowych. Nasi zaawansowani uczniowie tańczą w tym tańcu ponad 50 figur, ale wystarczy poznać kilka lub kilkanaście, żeby zupełnie swobodniej poczuć się na parkiecie. To naprawdę najbardziej praktyczny taniec, który na pewno przyda się na każdej imprezie. Nauczycie się także Państwo zasad trzymania i prowadzenia w parze.

Tańczenie salsy w wersji rueda de cassino, to świetna zabawa :)

Zasady organizacyjne

Na tym kursie tańczymy oddzielnie i w parach. Można zapisać się zatem bez partnera/partnerki, jednak najlepszy efekt uzyskamy ćwicząc kroki i figury, nie tylko oddzielnie, ale i parami. Zajęcia planowane są w poniedziałki o godzinie 19.00 i trwać będą 60 min. Cena to 90 zł od osoby za miesiąc (4 spotkania). Zapisać można się poprzez formularz na tej stronie (tutaj), telefonicznie w dni robocze (recepcja, tel. 609 73 71 73), lub mailem (recepcja@myka.pl). Dla osób, które uczęszczają już na inny nasz kurs (na przykład salsy lub tańców towarzyskich), cena to 60 zł za miesiąc. A jeśli to trzeci Wasz kurs, możecie skorzystać z niego gratis !!!

Tempo nauki dostosowane jest do możliwości grupy, a naukę rozpoczynamy od bardzo łatwych, podstawowych kroków, możliwych do nauczenia się przez wszystkich naszych kursantów. Kurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, bez górnej granicy wiekowej (osoby po 60-tce nie są rzadkością na naszych zajęciach). Zachęcamy do skorzystania z tej oferty. Rozpoczynamy też już zapisy na kurs tańca dla narzeczonych przygotowujący do wesela. Więcej informacji wkrótce…