Nasze kolejne sukcesy

Przełom roku przyniósł kolejne sukcesy naszych par, wytańczone na krajowych i zagranicznych parkietach.

Gratulujemy tak wysokich miejsc naszym uczniom.

W grudniu dwie pary Szkoły Tańca MYKA reprezentowały Zamość i Polskę na Mistrzostwach Świata WDC, które odbyły się Paryżu.

Krzysztof Myka i Agnieszka Ośródka ponownie potwierdzili, że należą już do światowej czołówki dorosłych par standardowych plasując się po raz kolejny w półfinałach Mistrzostw Świata, tym razem na 12 miejscu.

Debiutowali natomiast na Mistrzostwach Świata nasi kolejni reprezentanci Paweł Kidybiński i Oliwia Tracz, którzy w kategorii par młodzieżowych, w tańcach latynoamerykańskich  zapewnili sobie awans do pierwszej 50. najlepszych par świata, ostatecznie zajmując 41 miejsce.

Krzysztof Myka i Agnieszka Ośródka osiągnęli także bardzo dobre rezultaty na trzech kolejnych zagranicznych turniejach, które odbyły się w Anglii. Na turnieju „STAR BALL” uplasowali się na 7. miejscu, a na dwóch turniejach uznawanych za najbardziej prestiżowe spośród wszystkich turniejów świata wytańczyli ćwierćfinały. Na „INTERNATIONAL CHAMPIONSHIPS” uzyskali miejsce 19. a na „UK DANCE CHAMPIONSHIPS” miejsce 17 .

Gratulujemy sukcesów także naszym seniorom.

Marek Szpyra i Magdalena Hrynkiewicz na pierwszym w tym roku turnieju Grand Prix w Bochni wytańczyli dwa złote medale w stylu tańców standardowych, jeden w kategorii Senior 3 w klasie C, a drugi w  Senior 3 w klasie D.

Gratulujemy tych wszystkich wspaniałych wyników i ogromnie cieszymy się nimi razem z Wami!!!