Zabawa Choinkowa z Mikołajem

27 stycznia 2019 r. zapraszamy dzieci na fantastyczną zabawę choinkową w Pensjonacie Myka***.

Na naszej zabawie dzieci będą mogły bawić się tańcem, konkursami z nagrodami i oczywiście cieszyć z paczek wręczonych przez Św. Mikołaja. Zabawa ta jest dostępna dla wszystkich dzieci w wieku 4-12 lat, zarówno dla osób indywidualnych jak i dla dzieci pracowników zakładów pracy.

Nasza zabawa rozpocznie się o godz. 15.00 a ok. godz. 17.15 spodziewamy się wizyty Św. Mikołaja. Planowane zakończenie o godz. 17.30. Koszt udziału dziecka w zabawie to 30.00 zł a w programie: autorskie zabawy taneczne i ruchowe opracowane przez Szkołę Tańca MYKA, słodki poczęstunek i napój dla każdego dziecka, obsługa muzyczna, konkursy z nagrodami, wybór króla i królowej Balu oraz wręczanie paczek przez Św. Mikołaja.

Zgłoszenia przyjmuje recepcja pensjonatu do 24 stycznia 2019. Tam też uzyskacie Państwo bardziej szczegółowe informacje dotyczące zabawy i możliwości dostarczenia paczek dla dzieci.

Pamiętajmy, że zabawa choinkowa to znakomita okazja, żeby dzieci bawiły się w karnawałowych strojach, które pozwolą być im księżniczką, albo marynarzem, a może krokodylkiem, itp…

Polecamy udział Państwa dzieci w naszej zabawie a ich radość i zadowolenie będą dla nas i dla Państwa najpiękniejszym podziękowaniem.