Nasze sukcesy w nowym sezonie

Pierwsze po wakacyjnej przerwie sukcesy naszych par.

Gratulujemy finałowych miejsc naszym uczniom.

We wrześniu pary Szkoły Tańca MYKA reprezentowały Zamość na 6 ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach tańca. Na wszystkich  uplasowały się bardzo wysoko.
Pisaliśmy już o sukcesie na Pucharze Świata i na Mistrzostwach Okręgu Lubelskiego, ale turniejów z finałowymi wynikami było więcej.

Krzysztof Myka i Agnieszka Ośródka wytańczyli II miejsce na  Międzynarodowym Turnieju Tańca FREEDOM DANCE CUP w Radomiu. Wynik ten osiągnęli w  tańcach standardowych w kategorii par dorosłych (22.09.2018).

Paweł Kidybiński i Oliwia Tracz wytańczyli I miejsce w kombinacji 10 tańców w kategorii młodzieży na Grand Prix Polski w Siennicy Różanej (30.09.2018).

Paweł z Oliwią uplasowali się też w TOP 14 na Mistrzostwach Świata WDC AL w 10 tańcach w kategorii par młodzieżowych (22.09.2018).

Gratulujemy sukcesów naszym seniorom.

Krzysztof i Małgorzata Linek na Grand Prix Seniorów w Gliwicach (22.09.2018) uplasowali się na II miejscu w klasie C w tańcach standardowych.

Marek Szpyra i Magdalena Hrynkiewicz na tym samym turnieju wytańczyli aż trzy finały. Zajęli miejsca IV w klasie E w tańcach latynoamerykańskich i w klasie C w tańcach standardowych oraz V miejsce w kategorii Open Standard. Marek z Magdą wytańczyli także I miejsce w klasie E w tańcach latynoamerykańskich na Ogólnopolskim Turnieju w Siennicy Różanej (30.09.2018).

Gratulujemy tych wszystkich wspaniałych wyników i ogromnie cieszymy się nimi razem z Wami!!!