Rozpoczynamy nowy sezon w Hrubieszowie

Zapraszamy dzieci i dorosłe osoby z Hrubieszowa i okolic na nasze zajęcia taneczne i kursy tańca.

Zajęcia odbywają się w Liceum Ogólnokształcącym im. S. Staszica w Hrubieszowie w piątki według następującego planu:

dzieci młodsze (4-6 lat) w godz. 16.20 – 16.50,

dzieci starsze (pow. 7 lat ) o godz. 17.00 – 17.40.

Trwają także zapisy na Kurs Tańca dla dorosłych dla osób początkujących oraz na zajęcia tylko dla pań Lady Latino.

W nowym sezonie 2018/2019 zapraszamy osoby początkujące na następujące zajęcia i kursy w Hrubieszowie:

DLA DZIECI – Zumba kids i tańce towarzyskie – to oferta zajęć dla dzieci obejmująca różne techniki i style taneczne, tańca towarzyskiego (mixer rock, polka, cha-cha, jive, samba lub disco samba, walc angielski, walc wiedeński, quickstep), a także zumby kids – ogromnie obecnie popularnych na świecie zajęć obejmujących elementy wielu tańców nowoczesnych. Cena 40-50 zł za miesiąc (w zależności od czasu trwania zajęć)

DLA DOROSŁYCH: 

ZAJĘCIA W PARACH – Kurs tańców towarzyskich i użytkowych – użytkowa wersja tańca pozwala wykorzystać go na weselu, na zabawie, balu, itp. Na tym kursie poznają Państwo pełny zakres tańców przydatnych na każdej tanecznej imprezie, rozpoczynając naukę od najprostszych kroków. Na początek program obejmuje podstawowe kroki i figury w około 7-8 tańcach (w disco foxie, walcu angielskim i wiedeńskim, w tangu, salsie, cha-chy, rumbie, jive) tak, aby mogli Państwo chociaż trochę poszerzyć zakres swoich tanecznych umiejętności. Bardziej wytrwałym zaproponujemy kolejne tańce i figury. Po trzech miesiącach nauki poznacie Państwo ok. 30 figur a po sześciu ok. 50 figur tanecznych. Cena 80 zł za miesiąc od osoby (4 spotkania).

ZAJĘCIA SOLO: Lady Latino – to zajęcia adresowane tylko do pań. Na tych zajęciach panie nauczą się tańczyć, poprawią kondycję i zadbają o sylwetkę. Lady Latino to połączenie tańców latynoamerykańskich z intensywnością porównywalną w grupach zaawansowanych do zajęć aerobiku, w grupach początkujących są mniej intensywne.

Na lady latino panie poznają podstawy salsy tańczonej solo, ale także innych tańców latynoamerykańskich: kubańskiej cha-chy, rumby, brazylijskiej samby, merengue, amerykańskiego jive’a, mambo czy bachaty.

Jeżeli nie masz partnera lub nie możesz namówić go na naukę tańca, nie zwlekaj, spraw by Twoje ciało było bardziej elastyczne, a ruchy pełne tego… co faceci lubią najbardziej. Cena 60 zł za miesiąc (4 spotkania).

O czasie trwania nauki decydujecie Państwo sami, wnosząc opłaty za kolejny miesiąc zajęć.

Zapisać można się poprzez formularz on-line na naszej stronie (tutaj), (wpisując koniecznie w treści wiadomości „Hrubieszów”), ponieważ równolegle prowadzimy zapisy na kursy w innych miejscowościach, telefonicznie (recepcja, tel. 609 73 71 73, instruktor – Katarzyna Gancarz, tel. 785182279), lub mailem (recepcja@myka.pl), proszę jednak pamiętać o zaznaczeniu, że zgłoszenie dotyczy Hrubieszowa.

Tempo nauki dostosowane jest do możliwości grupy, a naukę rozpoczynamy od bardzo łatwych, podstawowych kroków, możliwych do nauczenia się przez wszystkich naszych uczniów.