Salsa Fiesta 2018

7 kwietnia 2018 r. zapraszamy na kolejny taneczny wieczorek. Tym razem będziemy bawić się muzyką i krokami Salsy

Będzie to już piąta edycja takiej tanecznej imprezy, pozwalająca na przybliżenie Państwu tego tańca.

Pragnąc zaprosić na ten wieczorek także osoby, które nigdy nie uczyły się salsy, (albo uczyły się bardzo mało), rozpoczniemy tym razem od nauki podstawowego kroku salsy liniowej łatwego dla każdego. Następnie pokażemy podstawowe obroty i kilka prostych kroków, które na pewno będą do „przyswojenia” przez wszystkie osoby, które będą chciałby bawić się tego wieczoru z nami.

Naukę rozpoczniemy o godzinie 18.00 i na tę godzinę zapraszamy tylko te osoby, które będą chciały nauczyć się podstaw salsy liniowej (chęć takiej nauki trzeba zgłosić w recepcji podczas rezerwacji miejsc).

O godzinie 19.00 rozpocznie się właściwa Salsa Fiesta 2018, podczas której pokażemy kolejne figury salsy liniowej, nowe dla wszystkich uczestników imprezy. Oczywiście pobawimy się też ruedą. Osoby, ktore nie będą jej tańczyły w tym czasie, będą mogły „szlifować” salsą liniową.

Pamiętajcie, że obowiązują kolorowe stroje (na tej imprezie biały i czarny nie są dla nas kolorami), im będzie barwniej, tym lepiej.

Jeżeli lubicie salsę, to na pewno ten wieczorek jest dla Was, a jeśli jeszcze do tego tańca nie jesteście przekonani lub nie umiecie go tańczyć, to macie doskonałą okazję, żeby to zmienić, bo bezsprzecznie taniec ten jest jednym z najbardziej lubianych i warto go poznać.

Koszt imprezy to 100 zł od osoby a w tej cenie dania gorące, zimne przekąski, desery, owoce oraz napoje bezalkoholowe i alkohol bez limitu (kolorowe drinki, wódka i wina naszej marki własnej).

Przypominamy o konieczności rezerwacji miejsca w recepcji pensjonatu.

Polecamy i zapraszamy. Tradycyjnie przypominamy o obowiązkowych dobrych humorach, które też trzeba zabrać na wieczorek.

W galerii zdjęć możecie zobaczyć trochę fotek z poprzedniego roku, z „Salsa Fiesta 2017„.