Zumba w piątki w styczniu GRATIS!!!

Chcemy pomóc Wam zrobić coś dobrego dla siebie w 2018 roku zaczynając już od pierwszych dni.Życząc Wam przede wszystkim zdrowia i mając świadomość, że każda forma ruchu ma na zdrowie nieoceniony wpływ, zachęcamy do skorzystania z naszej pierwszej w tym roku promocji. Potrzeba tylko odrobiny chęci. Proponujemy nie tylko paniom, w każdy piątek stycznia 2018 roku zajęcia zumby GRATIS!!!

Zadbajcie o siebie, swoje zdrowie, sylwetkę, samopoczucie. Możliwe, że po okresie świąteczno-noworocznym jest co „spalić” i chociaż do lata jest jeszcze trochę czasu, to naprawdę warto zacząć już teraz.

Nie potrzebujecie żadnych karnetów, a jeśli je macie, to wykorzystajcie je w inne dni niż piątki, bo w piątki ich nie sprawdzamy. Promocja ta dotyczy wszystkich, naszych byłych uczniów, obecnych, a także tych osób, które może mają ochotę spróbować naszych zajęć po raz pierwszy.

Zapraszamy już w najbliższy piątek (5 stycznia) o godz. 19.00 i tak przez wszystkie styczniowe piątki. Pamiętajcie o sportowym stroju, czystych sportowych butach na zmianę, butelce wody i o uśmiechu:). Więcej informacji w naszej recepcji (609 73 71 73).