25 par Gratis !!!

Z okazji roku Jubileuszowego polecamy zupełnie darmowy Kurs Tańca dla Dorosłych pod hasłem:

„25 par na 25-lecie Gratis”

Już w najbliższy piątek, 1 grudnia 2017 roku, rozpoczynamy ostatni w tym roku kurs tańca dla dorosłych, który organizujemy w ostatnim miesiącu tego roku, a jest to dla nas rok szczególny. W tym roku obchodzimy 25 lat działalności naszej szkoły i dlatego też ten kurs obejmujący 6-8 godzin nauki  będzie zupełnie darmowy i absolutnie do niczego nie jest zobowiązujący. Nie ma tu ukrytej żadnej „*”. Jest tylko jeden warunek, z kursu tego mogą skorzystać wyłącznie te osoby, które nie uczęszczały na żadne zajęcia taneczne w naszej szkole w 2017 roku (mogły natomiast uczęszczać w latach poprzednich).

Zapisy już trwają, można zapisać się poprzez formularz on-line podając w treści hasło: „25 par na 25 lat gratis”, mailem (recepcja@myka.pl), telefonicznie (609737173) lub osobiście.

Kurs rozpoczyna się 1 grudnia o godzinie 18.00 (zajęcia raz w tygodniu) w Pensjonacie MYKA*** w Zamościu przy ul. Starowiejskiej 25A. Program obejmuje kilka tańców, m. in. disco foxa, salsę, tango, walca. Niezbędne jest zmienne obuwie na czystej podeszwie, odrobina chęci i uśmiech. Strój dowolny (nie musi to być strój sportowy). Polecamy i Zapraszamy.