Kolejne sukcesy naszych par

Gratulujemy finałowych miejsc parom reprezentującym naszą szkołę i Zamość na ogólnopolskich turniejach tańca, a także miejsc poza finałami, ale na najbardziej prestiżowych turniejach w kraju i za granicą.

Kolejnym bardzo dużym sukcesem jest udział naszych reprezentantów Krzysztofa Myki i Agnieszki Ośródki w finałach turniejów w Holandii i w Anglii. Na bardzo prestiżowym turnieju Dutch Open Championship w Assen (10.11.2017), Krzysztof i Agnieszka uplasowali się na V miejscu, na turnieju Ultimate Challange w Londynie (25.11.2017) na miejscu IV.

Michał Repecki i Oliwia Tracz

Michał Repecki i Oliwia Tracz odnotowali następny bardzo dobry wynik na Mistrzostwach Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich w kategorii 16-18 lat zajmując ostatecznie 8 miejsce w półfinale. Warty odnotowania jest także ich pierwszy udział tak dużym turnieju zagranicznym jak wspomniany powyżej Dutch Open Championship w Assen (10.11.2017). Na turnieju tym rywalizując w gronie aż 80 par z kilkunastu państw Europy (a także Chin), wytańczyli 29 miejsce, bardzo blisko ćwierćfinału.

Paweł Kidybiński i Małgorzata Łopocka dwukrotnie byli najlepszą parą standardową w klasie B. I miejsca zajęli na turniejach w Cmolasie (12.11.2017) i Warszawie (18.11.2017) i tym samym spełnili wymagania PTT, żeby awansować do wyższej klasy tanecznej A. Gratulujemy.

Miejsca w finałach turniejów ogólnopolskich wytańczyli także:

Michał Płocharz i Magdalena BożekI miejsce w klasie D w tańcach standardowych i IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich w Lublinie (25.11.2017), podobnie I miejsce w klasie D w tańcach standardowych i IV miejsce w tańcach latynoamerykańskich w Zamościu (04.11.2017) i IV miejsce w tańcach standardowych w Cmolasie (12.11.2017)

Na drugim stopniu podium Mikołaj i Ola

Mikołaj Zygmunt i Aleksandra Płonka – IV miejsce w klasie D w tańcach standardowych i II miejsce w tańcach latynoamerykańskich w klasie E na turnieju w Zamościu (04.11.2017)

Gratulujemy tych wyników i życzymy kolejnych sukcesów !!!.