Kolejny Finał Mistrzostw Polski PTT

Nasi reprezentanci, Michał Repecki i Oliwia Tracz, wytańczyli Finał Mistrzostw Polski PTT w 10 tańcach. 4 listopada 2017 r. w Sosnowcu odbyły się w MISTRZOSTWA POLSKI Polskiego Towarzystwa Tanecznego w 10 tańcach. W kategorii par młodzieżowych naszą szkołę i Zamość reprezentowali Michał Repecki i Oliwia Tracz, którzy po rywalizacji w gronie 30. najlepszych polskich par, wytańczyli Finał !!!. Ostatecznie uplasowali się w nim na 6. miejscu, ale dwa tańce w ich wykonaniu (cza-cza i samba) zostały ocenione na bardzo wysokim  3. miejscu.

Gratulujemy parze tego wyniku i miejsca wśród czołówki najlepszych polskich par młodzieżowych w 10 tańcach i życzymy im sukcesów na kolejnych tak ważnych turniejach nie tylko w naszym kraju, ponieważ już za tydzień Michał z Oliwią będą reprezentowali naszą szkołę i Zamość, ale także Polskę na bardzo prestiżowym turnieju w Holandii.