Ogólnopolski Turniej Tańca w Zamościu

4 listopada 2017 r. organizujemy kolejny, XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Roztocza”.

Turniej organizowany jest w ramach przypadającego w tym roku Jubileuszu 25. lecia Szkoły Tańca M. i J. Myka. Pary taneczne, które przyjmą nasze zaproszenie, będą rywalizowały w trzech blokach tanecznych.

O godzinie 10.30 zaprezentują się najmłodsi tancerze w kategoriach wiekowych do 13. lat, o godzinie 13.30 rozpocznie się rywalizacja par do 15. lat, a o godzinie 17.30 powyżej 15. lat (oraz 12-13 lat w klasach F i E).

Spodziewamy się udziału kilkudziesięciu par tanecznych, które zaprezentują się w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

Bilety w cenie 15 zł (5 zł dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów), będą do nabycia w dniu turnieju. Dzieci, które nie chodzą jeszcze do szkoły mają wstęp bezpłatny.

Więcej szczegółów o turnieju (regulamin, szczegółowy program, listy par, itd) na stronie Polskiego Towarzystwa Tanecznego (więcej…)

Zapraszamy miłośników tańca do Pensjonatu MYKA***, ul. Starowiejska 25A w Zamościu.

Dzień później, w niedzielę 5 listopada 2017 r. w naszym pensjonacie odbędzie się także Turniej Tańca Towarzyskiego dla par początkujących. W ramach tego turnieju przewidujemy dwa bloki, pierwszy o godzinie 11.00 z udziałem najmłodszych par w kategoriach do 7 lat i 8-9 lat i drugi o godzinie 15.00 dla starszych tancerzy w kategoriach wiekowych 10-11 lat, 12-13 lat i starszych.

Na turniej dla par początkujących wstęp jest wolny.

Poniżej kilka zdjęć z poprzedniego turnieju „O Puchar Roztocza”, więcej znajdziecie w galerii zdjęć.