Złoto dla wszystkich naszych par !!!

Pięć par reprezentowało naszą szkołę i Zamość (28 października 2017 r.) na Mistrzostwach Okręgu Lubelskiego i na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego RYTM 2017 i wszystkie przywiozły do Zamościa Złote Medale.
Agnieszka Ośródka i Krzysztof Myka ponownie są Mistrzami Okręgu wśród par dorosłych Okręgu Lubelskim w tańcach standardowych. Mistrzowskie tytuły i Złote Medale wytańczyli także w swoich kategoriach:

Michał Repecki z Oliwią Tracz w kategorii 16-18 lat w stylu tańców latynoamerykańskich oraz Marek Szpyra z Magdaleną Hrynkiewicz w kategorii senior 2 w tańcach standardowych.

Złote Medale przyznano również na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego RYTM 2017 parom: Paweł Kidybiński i Małgorzata Łopocka w klasie B w tańcach standardowych oraz w tym samym stylu w klasie D parze – Michał Płocharz z Magdaleną Bożek.

To jednak nie koniec sukcesów, ponieważ z Mistrzostw Okręgu Michał Repecki i Oliwia Tracz przywieźli jeszcze trzy medale, dwa Srebrne za rywalizację w kategorii 16-20 lat i Brązowy za styl tańców standardowych w kategorii 16-18 lat. Niezwykle dumni GRATULUJEMY WSZYSTKIM PAROM!!!