Ostatni przed wakacjami kurs tańca dla dorosłych w Zamościu

Zapraszamy dorosłe osoby z Zamościa i okolic na ostatni przed wakacjami kurs dla dorosłych. To kurs tańców użytkowych, niezbędnych na każdej imprezie.Rozpoczęcie kursu zaplanowaliśmy na poniedziałek 15 maja 2017. Spotkanie organizacyjne rozpocznie się o godz. 20.00 w Pensjonacie MYKA*** (Zamość, ul. Starowiejska 25A). Planujemy, że spotkanie to będzie połączone z pierwszymi zajęciami i dlatego prosimy o zabranie zmiennego, wygodnego obuwia z czystą podeszwą. Na kursie tym poznają Państwo niezbędny zakres tańców przydatnych na każdej tanecznej imprezie, rozpoczynając naukę od najprostszych kroków. Program obejmuje najbardziej praktyczny taniec (disco fox), który dorośli nazywają „imprezowo-weselnym”, ale także kilka innych, które na pewno przydadzą się na każdej imprezie. Na początek nauczymy Was najprostszych kroków w ok. 6-8 tańcach (w disco foxie, salsie, walcu angielskim i wiedeńskim, w tangu, cha-chy, może jiv’ie) tak, aby mogli Państwo chociaż trochę poszerzyć zakres swoich tanecznych umiejętności. Do wakacji przewidujemy 12 godzinnych spotkań, na których poznacie ok. 25 figur podstawowych kroków i figur. Chętnym zaproponujemy kontynuację nauki po wakacjach.

Tańczenie salsy w wersji rueda de cassino, to świetna zabawa :)

Na tym kursie tańczymy oddzielnie i w parach. Można zapisać się zatem bez partnera/partnerki, jednak najlepszy efekt uzyskamy ćwicząc kroki i figury, nie tylko oddzielnie, ale i parami. Zajęcia planowane są w poniedziałki i czwartki o godzinie 20.00 Cena za ten kurs (12 spotkań po 60 min.) to 240 zł od osoby. Zapisać można się poprzez formularz na tej stronie (tutaj) , telefonicznie (recepcja, tel. 609 73 71 73), lub mailem (recepcja@myka.pl).

Tempo nauki dostosowane jest do możliwości grupy, a naukę rozpoczynamy od bardzo łatwych, podstawowych kroków, możliwych do nauczenia się przez wszystkich naszych kursantów. Kurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, bez górnej granicy wiekowej (osoby po 60-tce nie są rzadkością na naszych zajęciach). Zachęcamy do skorzystania z tej oferty, ponieważ to ostatni taki kurs przed wakacjami.