Jubileuszowa Gala Taneczna

Uczymy tańca już 25 lat. Zapraszamy na „Jubileuszowa Galę Taneczną” 8 kwietnia 2017 r.  o godzinie 18.00

Z okazji przypadającego w kwietniu (dokładnie 1 kwietnia) tego roku Jubileuszu 25. lecia Szkoły Tańca M. i J. Myka, zorganizowaliśmy już dwie taneczne imprezy.

1 kwietnia gościliśmy w naszym pensjonacie na Turnieju Tańca Towarzyskiego niemal 250 tancerzy początkujących z zaprzyjaźnionych klubów regionu lubelskiego. 2 kwietnia w ramach Jubileuszu zorganizowaliśmy dla dziecięcych i młodzieżowych par sportowych XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Roztocza”, z udziałem ponad 100 par tanecznych z 35. klubów i szkół tańca.

W najbliższą sobotę 8 kwietnia 2017 zapraszamy na kolejne Jubileuszowe spotkanie z tańcem.

Tym razem będziemy oglądać tylko naszych dorosłych uczniów, nie w formule turnieju, a w formie prezentacji grup tanecznych na różnych poziomach zaawansowania. Podczas tej Jubileuszowej Gali Tanecznej, która rozpocznie się o godzinie 18.00, wystąpią nasi dorośli uczniowie grup zaawansowanych, hobby i pary tańczące turniejowo.

Uczniowie poszczególnych grup zaprezentują tańce latynoamerykańskie i standardowe, salsę lady styling, salsę w wersji rueda de cassino, zumbę oraz disco foxa. Niewątpliwą atrakcją będzie także pokaz naszych najbardziej utytułowanych par sportowych, wśród nich zobaczymy tancerzy najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej S, a także aktualnych medalistów Mistrzostw Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego.

Wstęp na Galę możliwy jest wyłącznie z zaproszeniem (dla osób, które dokonały rezerwacji, ponieważ obecnie nie mamy już wolnych miejsc). Zaproszenia są do odebrania w recepcji.

Zapraszaliśmy serdecznie wszystkich naszych obecnych i byłych uczniów, jednak ilość dostępnych miejsc na widowni jest ograniczona i dlatego przykro nam, że nie możemy przyjąć wszystkich (zadecydowała kolejność zgłoszeń).

Nasza „Jubileuszowa Gala Taneczna” odbędzie się w Pensjonacie MYKA***, ul. Starowiejska 25 A w Zamościu.