Ogólnopolski Turniej Tańca w Zamościu

2 kwietnia 2017 r. organizujemy kolejny, XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Roztocza”.

Turniej organizowany jest w ramach przypadającego w kwietniu tego roku Jubileuszu 25. lecia Szkoły Tańca M. i J. Myka. Pary taneczne, które przyjmą nasze zaproszenie, będą rywalizowały w trzech blokach tanecznych.

O godzinie 10.30 zaprezentują się najmłodsi tancerze w kategoriach wiekowych do 13. lat, o godzinie 14.00 rozpocznie się rywalizacja par do 15. lat, a o godzinie 17.30 powyżej 15. lat.

Spodziewamy się udziału kilkudziesięciu par tanecznych, które zaprezentują się w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

Bilety w cenie 15 zł (5 zł dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów), będą do nabycia w dniu turnieju. Dzieci, które nie chodzą jeszcze do szkoły mają wstęp bezpłatny.

Zapraszamy miłośników tańca do Pensjonatu MYKA***, ul. Starowiejska 25A w Zamościu.

Dzień wcześniej, w sobotę 1 kwietnia 2017 r. w naszym pensjonacie odbędzie się także Turniej Tańca Towarzyskiego dla par początkujących. W ramach tego turnieju przewidujemy dwa bloki, pierwszy o godzinie 11.00 z udziałem najmłodszych par do lat 9. i drugi o godzinie 15.00 dla starszych tancerzy w kategoriach wiekowych 10-11 lat, 12-13 lat i starszych.

Na turniej dla par początkujących wstęp jest wolny.

Jednocześnie zapraszamy na kolejne Jubileuszowe spotkanie z tańcem, które zaplanowaliśmy na 8 kwietnia 2017, a na którym będziemy oglądać tylko naszych dorosłych uczniów, nie w formule turnieju, a w formie prezentacji grup tanecznych na różnych poziomach zaawansowania. Podczas tej „Jubileuszowej Gali Tanecznej”, która rozpocznie się o godzinie 18.00, wystąpią nasi dorośli uczniowie grup zaawansowanych, hobby i pary tańczące turniejowo.

Uczniowie poszczególnych grup zaprezentują tańce latynoamerykańskie i standardowe, salsę lady styling, salsę w wersji rueda de cassino, zumbę oraz disco foxa. Niewątpliwą atrakcją będzie także pokaz naszych najbardziej utytułowanych par sportowych, wśród nich zobaczymy tancerzy najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej S a także aktualnych medalistów Mistrzostw Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego.

Wstęp na Galę możliwy jest wyłącznie z zaproszeniem, które będzie do odebrania w recepcji od 3 do 7 kwietnia 2017. Zgłoszenia już trwają (zaproszenia są nieodpłatne).

Zapraszamy serdecznie wszystkich naszych obecnych i byłych uczniów, jednak ilość dostępnych miejsc na widowni jest ograniczona, dlatego istotna jest kolejność zgłoszeń. Miejsca można zarezerwować telefonicznie (609 73 71 73), mailem (recepcja@myka.pl) lub osobiście.

Nasza „Jubileuszowa Gala Taneczna” także odbędzie się w Pensjonacie MYKA***, ul. Starowiejska 25 A w Zamościu.

Poniżej kilka zdjęć z poprzedniego turnieju „O Puchar Roztocza”, więcej znajdziecie w galerii zdjęć.