Ogólnopolski Turniej Tańca w Zamościu

Podczas tego turnieju obejrzymy rywalizację sportowych par dziecięcych w kategoriach wiekowych do 9 lat klasy E, 10-11 lat klasy E, D 12-13 E, D (rozpoczęcie o godz. 10.30), 14-15 klas E, D, C, B (rozpoczęcie o godz. 14.00) oraz par młodzieżowych pow. 15 lat klas E, D, C, B (rozpoczęcie o godz. 17.30).

 

Spodziewamy się uczestnictwa par tanecznych z kilkunastu klubów i szkół tańca nie tylko z naszego regionu.  Zamojskie środowisko taneczne będą reprezentowali uczniowie naszej szkoły tańca. Program przewiduje rywalizację w trzech blokach tanecznych o godz. 10.30, 14.00 i 17.30. Bilety wstępu w cenie 15zł normalny i 5zł ulgowy (dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów) będą do nabycia przed turniejem. Dzieci, które nie chodzą jeszcze do szkoły, mają wstęp wolny.

Turniej ten jest kolejnym z cyklu turniejów tańca towarzyskiego, które pragniemy organizować dla dzieci, młodzieży i dla dorosłych w naszym Pensjonacie. Ten Ogólnopolski Turniej "O Puchar Roztocza", według naszych założeń, ma się wyróżniać kameralnym charakterem i dlatego chcemy organizować go cyklicznie w pensjonacie. Pragniemy, by taniec towarzyski, bez względu na jego poziom, oglądany był z bliska, by pary taneczne "czuły" obecność widzów i uważamy, że bardziej odpowiednim miejscem do prezentowania tańca są sale koncertowe i balowe niż hale sportowe. 

Zapraszamy i życzymy parom sukcesów, widzom miłych wrażeń i wspomnień z naszego turnieju a gościom także przyjemnych wspomnień z pobytu w Zamościu- mieście Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO.

 

Zdjęcia z poprzedniego naszego turnieju (XI OTTT)  (kliknij tutaj)

Tutaj więcej informacji o najbliższym turnieju (XII OTTT)  (kliknij tutaj)