Rozpoczynamy nowe Kursy dla dorosłych

Informujemy, że rozpoczynamy dwa kolejne kursy tańca dla dorosłych. Jesteście dorośli a nie potraficie tańczyć? A może po prostu lubicie taniec? Ta oferta jest właśnie dla Was.

Kurs Tańca dla Dorosłych polecamy wszystkim dorosłym, tym którzy nie potrafią tańczyć oraz tym, którzy tańczą, ale chcieliby jeszcze lepiej radzić sobie na parkiecie.
Nowy Kurs Tańca dla Dorosłych rozpoczynamy w sobotę 14 marca 2015 o godzinie 14.00.  Planujemy, że zajęcia te będą odbywały się w soboty w sali Pensjonatu Myka***. Przyjmujemy równolegle zapisy i na tradycyjny kurs tańca (8-10 tańców) i oddzielnie na kurs tylko jednego, ale najbardziej praktycznego tańca – disco foxa. Na pierwsze spotkanie zapraszamy zainteresowanych jednym i drugim kursem. Ponieważ 14 marca, po krótkim wstępie organizacyjnym, rozpoczniemy już naukę pierwszych kroków, prosimy o zabranie zmiennego obuwia z czystymi podeszwami (rodzaj butów nie ma znaczenia, może to być obuwie sportowe lub inne – wygodne). Więcej o kursach dowiecie się Państwo zaglądając do naszej oferty lub dzwoniąc do nas.
Zapisać można się telefonicznie, tel. 609 73 71 73 (w godz. 9.30-21.30), mailem: biuro@myka.pl. lub osobiście. Jednocześnie przyjmujemy też zapisy na 
weekendowy kurs tańca dla narzeczonych (5 tańców).

 

 

Zapraszamy  

  

3