Kurs Disco Foxa dla nauczycieli

Polecamy niezwykle atrakcyjny (nieodpłatny) kurs najbardziej użytkowego tańca – Disco Foxa, niezbędnego na każdej tanecznej imprezie.

 

Szczegóły przeczytacie poniżej (na zamieszczonej ulotce), jeśli potrzebujecie więcej informacji, prosimy o kontakt z recepcją (609 73 71 73) lub właścicielami szkoły (Janusz: 601 38 48 56, Magdalena 601 38 27 87).

 

Jeżeli do Waszej szkoły, w której uczycie, nie dotarła ta informacja, a chcielibyście jako nauczyciele, skorzystać z naszej darmowej oferty, zadzwońcie lub napiszcie do nas.

 

Promocją wstępnie objęliśmy nauczycieli wszystkich zamojskich szkół podstawowych, gimnazjów i pięciu szkół średnich.

Z przyjemnością zaprosimy także nauczycieli pozostałych zamojskich szkół oraz tych z okolicznych miejscowości, jeśli tylko będziecie chcieli skorzystać z kursu w naszej siedzibie przy ul. Starowiejskiej 25a w Zamościu.

Jesteśmy po spotkaniu organizacyjnym, na którym dokonaliśmy podziału na trzy grupy i rozpoczynamy zajęcia pierwszej grupy w środę 19 listopada 2014 r. o godzinie 19.00 (brak miejsc), drugiej w czwartek 20 listopada o godz. 16.15 (można jeszcze dołączyć do tej grupy) i trzeciej w piątek o godz. 20.30 (ostatnie wolne miejsca).

 

Kurs prowadzony będzie w listopadzie i grudniu i styczniu.

 

 

 

 

Polecamy, to naprawdę WYJĄTKOWA OFERTA I LEPSZEJ NIE MOŻE BYĆ!!!

Jeżeli wątpicie w swoje taneczne umiejętności, albo może chcecie je poprawić:-) lub też może po prostu lubicie taniec –  ta oferta jest właśnie dla Was.
Planujemy, że uda się nam podczas tego dwumiesięcznego kursu zrealizować program ok. 10-12 figur (możliwe że nawet więcej), którymi doskonale można bawić się na każdej tanecznej imprezie. 


Wszystkiego najlepszego z okazji Waszego święta Dnia Edukacji Narodowej. Satysfakcji z pracy i może z …tańca:-)

 

Zapraszamy!!!