Kursy tańca w Zamościu w sezonie 2014/15

Zgłoszenia do naszej szkoły trwają przez cały rok, jednak grupy dla dzieci najczęściej powstają we wrześniu.Plan zajęć znajdziecie poniżej (jednak czasami plan ten może nie być w 100 % aktualny, polecamy sprawdzic go kontaktując się z recepcją). Kursy dla młodzieży i dorosłych rozpoczynamy w różnych miesiącach. Zapraszamy Was do Pensjonatu MYKA*** przy ul. Starowiejskiej 25a, który mamy nadzieję, że spełni Wasze oczekiwania i pozwoli uczyć się tańca w dobrych warunkach. Czekają tu na Was trzy sale z olejowanym parkietem (najlepszym do tańca), z lustrami i w pełni klimatyzowane, szatnie z szafkami, toaletami i prysznicem, przestronny holl, recepcja, barek (serwujący dania obiadowe, znakomitą pizzę z pieca, desery, napoje zimne i gorące, itp.) oraz profesjonalna kadra instruktorów a wszystko po to, żebyście mogli czerpać radość z naszej pasji – z tańca.

W tym sezonie w naszej ofercie znajdziecie:

 

     DLA DZIECI:

 

Taniec towarzyski, więcej…

 

Zumba Kids-to doskonała nauka podstaw tańców nowoczesnych i świetna taneczna zabawa dla dzieci od 4 do 12 roku życia, w dwóch lub nawet czterech grupach wiekowych, więcej…

 

Street dance/hip-hop zajęcia dla dzieci pow 8 lat. 

 

Balet 

 

nowością jest również obniżenie granicy wieku od jakiego zapraszamy do nas na taneczną zabawę, teraz można uczyć się u nas tańca mając zaledwie 4 latka;

-nowością są także planowane zajęcia w godzinach przedpołudniowych, również w soboty oraz równoległe zajęcia dla rodziców i dzieci;

 

     DLA MŁODZIEŻY:

 

Disco Fox, -idealny taniec na każdą imprezę, na studniówkę, bal, dyskotekę-wszędzie tam gdzie się tańczy, łatwy do nauczenia i po prostu niezbędny;

 

Kurs Tańca Towarzyskiegozawiera w pierwszym etapie nauki ok. 6-8 tańców, które pozwolą Wam swobodnie poruszać się po parkiecie do dowolnej niemal muzyki (na tym kursie nauczymy Was trzech tańców do muzyki dyskotekowo-rozrywkowej, ale także tańców latynoskich, salsy parami i takich klasycznych tańców jak walce, czy tango), to najbardziej uniwersalny kurs, przez nas najczęściej polecany a przez uczniów najczęściej wybierany (od lat "Numer 1" wśród kursów tańca);

 

Studniówkowy Kurs Tańca (NOWOŚĆ!!!)-kurs obejmujący cztery tańce (disco fox, disco rock, salsa, walc wiedeński), które wystarczą, żeby wspaniale bawić się na każdej imprezie. Kurs aktualnie promowany i w bardzo atrakcyjnej cenie w przypadku zgłoszeń grupowych (na przykład uczniów jednej klasy, czy grupy znajomych). Podstawowa cena od pary to 100zł/ m-c (zamiast 130zł), ale przy zgłoszeniu 5 par obniżymy tą cenę do 90 zł od pary, przy zgłoszeniu 10 par do 80zł od pary. (To tylko 40zł od osoby za miesiąc!!!). Jeżeli przyjdziecie do nas całą grupą powyżej 12 par, ustalimy dla Was jeszcze lepsze warunki finansowe i dobierzemy dogodne dni i godziny zajęć (na przykład bezpośrednio po zajęciach szkolnych).

 

Street dance/hip-hop. Do rozpoczęcia zajęć wymagana ilość min. 20 osób, w przypadku większej ilości osób nastąpi podział na grupy wiekowe.

 

Zumba Fitness, (zajęcia solo)

 

 

     DLA DOROSŁYCH:

 

Disco Fox-idealny taniec na każdą imprezę, na wesele, bal, wszędzie tam gdzie się tańczy, łatwy do nauczenia i po prostu niezbędny;

 

Kurs Tańca Towarzyskiegozawiera w pierwszym etapie nauki ok. 6-8 tańców, które pozwolą Wam swobodnie poruszać się po parkiecie do dowolnej niemal muzyki (na tym kursie nauczymy Was trzech tańców do muzyki dyskotekowo-rozrywkowej, ale także tańców latynoskich, salsy parami i takich klasycznych tańców jak walce, czy tango), to najbardziej uniwersalny kurs, przez nas najczęściej polecany a przez uczniów najczęściej wybierany (od lat "Numer 1" wśród kursów tańca);

 

  ZAJĘCIA SOLO dla dorosłych:

 

-Zumba Fitness, zajęcia zarówno dla pań jak i dla panów;

-Zumba GOLD (o mniejszej intensywności niż Zumba Fitness) dla osób, które nie mogą lub nie chcą zbyt aktywnie ćwiczyć, także dla seniorów;

-Salsa Lady Styling, zajęcia których celem jest nauka solo tańców latynoamerykańskich, ale także poprawa sylwetki, kondycji i elegancji w ruchach, które stają się bardziej kobiece.

 

GRUPY, które powstały w sezonie 2014/2015:

 

Grupa PDz1 początkująca dla dzieci w wieku 4-5 lat

Zajęcia rozpoczęte i odbywają się w poniedziałki (tańce towarzyskie) i środy w godz. 16.00-16.30 (zumba kids). Można jeszcze dołączyć do grupy.

 

Grupa PDz2 początkująca dla dzieci w wieku 6-7 lat

Zajęcia rozpoczęte i odbywają się w poniedziałki o 16.30-17.05 (przeniesione z czwartku z godz. 16.00 (zumba kids) i we wtorki w godz. 16.30-17.10 (tańce towarzyskie). Można jeszcze dołączyć do grupy.

 

Grupa PDz3 początkująca dla dzieci w wieku 8-12 lat

Zajęcia rozpoczęte i odbywają się w poniedziałki (tańce towarzyskie) i środy (zumba) w godz. 17.45-18.35. Można jeszcze dołączyć do grupy.

 

Grupa PDzB1 Balet – początkująca dla dzieci młodszych

Zajęcia rozpoczęte i odbywają się w piątki w godz. 16.00-16.40. Można jeszcze dołączyć do grupy.

 

Grupa PDzB2 Balet – początkująca dla dzieci starszych

Zajęcia rozpoczęte i odbywają się w piątki w godz. 16.40-17.20. Można jeszcze dołączyć do grupy.

 

 

Grupa ZK (zumba kids) dla dzieci w wieku 4-10 lat (zajęcia prowadzone równolegle do zajęć Zumby Fitness dla rodziców) Zajęcia rozpoczęte i odbywają się  w piątki w godz. 19.00-20.00. Brak wolnych miejsc! Planujemy utworzenie drugiej grupy w poniedziałki w godz. 19.00-20.00, prosimy chętnych o zgłoszenia w recepcji.

 

Grupa PDzSD (street dance/hip-hop) początkująca dla dzieci w wieku 8-12 lat

Zajęcia rozpoczęte i odbywają się  w piątki w godz. 16.00-16.50. Można jeszcze dołączyć do grupy. Planujemy podział tej grupy, drugi planowany dzień zajęć to czwartek 16.25-17.15 (o ewentualnym podziale poinformujemy tutaj).
 

Grupa PM1 początkująca młodzież  

Zajęcia rozpoczęte z tańca towarzyskiego i odbywają się  we wtorki w godz. 16.30-17.30. Można jeszcze dołączyć do grupy. 

 

Grupa PMSD (street dance/hip-hop) początkująca dla młodzieży

Zapisy trwają. Planowane zajęcia we wtorki lub czwartki.

 

Grupa PD1 początkująca dorośli

Zajęcia rozpoczęte i odbywają się  w poniedziałki w godz. 18.45-20.00. Brak miejsc

 

Grupa PD2 początkująca dorośli 

Zajęcia rozpoczęte i odbywają się w poniedziałki w godz. 20.15-21.30. Ostatnie wolne miejsca

 19 stycznia 2015 o godz. 20.15 w sali "B" Pensjonatu Myka***

 

Grupa PDF1 początkująca dorośli (Kurs jednego tańca-DISCO FOX) 

Zajęcia rozpoczęte i odbywają się w środy w godz. 20.00-21.15. Brak miejsc

 

Grupa PDF2 początkująca dorośli (Kurs jednego tańca-DISCO FOX) 

Zajęcia rozpoczęte i odbywają się w środy w godz. 19.00-20.00. Cena 65zł od osoby za m-c. Można jeszcze dołączyć po douczeniu się poznanych już figur. Zajęcia douczające planujemy po 19 stycznia. Zainteresowanych prosimy o kontakt z recepcją.

 

Grupa PDF3 początkująca dorośli (Kurs jednego tańca-DISCO FOX)

Zajęcia rozpoczęte i odbywają się w piątki w godz. 20.30-21.30. Cena 65zł od osoby za m-c. Można jeszcze dołączyć po douczeniu się poznanych już figur. Zajęcia douczające planujemy po 19 stycznia. Zainteresowanych prosimy o kontakt z recepcją.

 

Grupa PN1 początkująca dla narzeczonych (Kurs 5-6 tańców przygotowujący do wesela: walc angielski, walc wiedeński, tango, disco fox i ew. disco rock)  

Rozpoczęcie zajęć po zebraniu grupy min. 8 par.

Planowane rozpoczęcie w drugiej połowie lutego 2015 (zapisać można się znacznie wcześniej).

 

Grupa PSL1 początkująca Salsa Lady Styling (tylko dla pań)

Zapisy trwają. Planowane zajęcia w piątki w godz. 20.00-21.00

 

Grupa ZB Zumba Fitness

Zajęcia rozpoczęte i odbywają się w poniedziałki w godz. 19.00-20.00, środy w godz. 20.00-21.00, piątki w godz. 19.00-20.00. (można chodzić w dowolny dzień lub w każdy). Można dołączyć do grupy.

 

 

Grupa ZB (D) (zajęcia douczające dla wszystkich chętnych, którzy uczęszczają na zumbę lub chcą się na zajęcia zumby zapisać a obawiają się czy sobie poradzą). Zajęcia rozpoczęte i odbywają się w środy w godz. 19.00-20.00. 

 

Grupa ZG Zumba GOLD

Zajęcia rozpoczęte i odbywają się w środy w godz. 19.00-20.00 i w piątki w godz. 18.00-19.00.

(można chodzić w dowolny dzień lub w każdy)

 

Grupa PD+DZ1 początkująca dorośli (dwoje rodziców) i równolegle dzieci w godzinach przedpołudniowych lub popołudniowych.

Zapisy rozpoczęte.

 

Planowane zajęcia w sezonie 2014/15:w soboty w godzinach przedpołudniowych (możliwa zmiana dnia i godziny po ustaleniu z grupą zapisanych osób), po południu-dzień i godzina do zostaną ustalone w terminie późniejszym.

 

Grupa PSR1 początkująca dla seniorów w godzinach przedpołudniowych lub popołudniowych

Zapisy rozpoczęte.

 

Ceny kursów wynoszą od 40-120zł za miesiąc-patrz cennik w dziale 'oferta' lub kliknij tutaj;
Wejście jednorazowe na zajęcia  25zł;
-brakujące zajęcia z powodu świąt i dni wolnych obędą się w innym terminie
-nie zmniejszamy opłat z powodu nieobecności na zajęciach;