Sylwestrowy, jednodniowy Kurs Tańca dla dorosłych

Wybieracie się gdzieś na Bal Karnawałowy a nie potraficie tańczyć? Albo może chcecie poprawić swoje taneczne umiejętności? A może po prostu lubicie taniec? Ta oferta jest właśnie dla Was.
 

     Karnawałowy, błyskawiczny Kurs Disco Foxa polecamy wszystkim dorosłym, tym którzy nie potrafią tańczyć oraz tym, którzy tańczą, ale chcieliby jeszcze lepiej radzić sobie na parkiecie lu tylko przypomnieć i poćwiczyć kilka figur.
Ten intensywny, tylko dwugodzinny kurs odbędzie się 25 stycznia 2013r. w godz. 20.00-22.00

Planujemy, że uda się nam podczas tego dwugodzinnego kursu zrealizować program ok. 6-8 figur, którymi doskonale można bawić się nie tylko na Balu Karnawałowym, ale także na każdej tanecznej imprezie. Zapraszamy na ten kurs wszystkich dorosłych, którzy chcieliby tak szybko jak to tylko możliwe poprawić swoje taneczne umiejętności, a Disco Fox jest tańcem najbardziej praktycznym i najbardziej popularnym, idealnym wręcz na każdą imprezę. Ten jednodniowy kurs jest bezpłatny dla uczestników Maskowego Balu Karnawałowego organizowanego w Pensjonacie MYKA*** (więcej o tym Balu przeczytacie tutaj), pozostałe osoby zapłacą za niego bardzo atrakcyjną cenę, bo tylko 25 zł od osoby. Tradycyjny kurs Disco Foxa w takim zakresie figur to wydatek ok. 5zł od osoby. Jeżeli zatem macie taką możliwość i chęć, to gorąco polecamy. Taką okazję szkoda zmarnować.
Zapisać można się osobiście w recepcji Pensjonatu MYKA*** (Zamość, ul. Starowiejska 25a) lub telefonicznie 609 73 71 73, można także mailem: biuro@myka.pl. Zapraszamy