Obóz taneczny 2012 w Suścu

Tradycyjnie zapraszamy na nasz WAKACYJNY OBÓZ TANECZNY, który w tym roku planujemy w Suścu w dniach 2-13.07.2012.

 

W tym roku wyjedziemy na obóz 2 lipca a powrót zaplanowaliśmy 13 lipca. Miejsce obozu to Susiec. Sama miejscowość a także jej okolice to przede wszystkim idealne miejsce do aktywnego wypoczynku. Susiec jest malowniczą miejscowością wypoczynkową, należącą do najchętniej odwiedzanych miejscowości  Roztocza. Zawdzięcza to położeniu na skraju rozległych lasów, parku krajobrazowego, Puszczy Solskiej, poprzecinanych malowniczymi dolinami rzek i potoków. Jedną z nich jest Tanew zaliczana do najczystszych rzek w Polsce. W pobliżu Suśca tworzy ona malowniczy przełom. Płynąc w głębokiej dolinie, po skalnych uskokach, rzeka tworzy "szumy"- serię ponad dwudziestu niewielkich wodospadów.


Zakwaterowani będziemy w trzygwiazdkowym Pensjonacie Szkoleniowo-Wypoczynkowym "SOSNOWE ZACISZE", posiadającym 29 pokoi: 2, 3, 4 i 5-osobowych. W każdym pokoju znajduje się łazienka i telewizor. Ponadto Ośrodek posiada:

  • basen kryty
  • jadalnię
  • sale, które będziemy wykorzystywali jako świetlice,
  • miejsce na grill i ognisko,
  • świetlicę w budynku znajdującym się na terenie ośrodka.

Tutaj możesz zobaczyć stronę pensjonatu "Sosnowe Zacisze". Tylko 400m od ośrodka znajduje się szkoła z salą gimnastyczną, w której prowadzone będą zajęcia taneczne.

 

Cena za obóz w tym roku, pomimo wzrostu cen, jest niższa niż w roku ubiegłym i wynosi 1350zł. (W cenę wliczone jest zakwaterowanie, całodzienne wyżywienie, opieka pedagogiczna i medyczna, kadra instruktorska, zajęcia taneczne, których ilość uzależniona jest od stopnia zaawansowania grupy i wynosi od 3 do 6 godzin dziennie), bogaty program pobytu, transport autokarem.
 

Tradycyjnie bardzo dużą wagę przywiązujemy do zapewnienia (szczególnie mniej zaawansowanym tancerzom) dużej ilości dodatkowych atrakcji, które sprawiają, że na naszych obozach nie można się nudzić. 

 

Stałe pozycje to:(oczywiście poza zajęciami tanecznymi i ćwiczeniami kondycyjno-rozwojowymi), rozgrywki sportowe (tenis stołowy, koszykówka, siatkówka, piłka nożna, rzutki-dart, dwa ognie, itd.-możemy przeprowadzić rozgrywki w każdej dyscyplinie, w której będziecie chcieli ze sobą rywalizować),Dzień indiański w roku 2008 dyskoteki z konkursami (najciekawszy makijaż, fryzura, przebranie, itp.), kąpiele w baseniekaraoke, wieczorek artystyczny (na który poszczególne grupy przygotowują własny program, najczęściej bardzo zabawny), dzień przygód (piratów-w 2007 roku, indiański w 2008 r., duchów i czarownic w 2009 r., cygański w 2010 r., zwierzaków w 2011, jaki będzie w tym roku ???, może smurfów???), projekcje filmów (także tanecznych), zabawy i konkursy, wycieczki.

 

W naszej Galerii Zdjęć oglądając zdjęcia z obozów w poprzednich latach możecie przekonać się, że na naszym obozie nie można się nudzić. Możecie także poczytać Obozowe wieści 2009, 2010 czy 2011, by dowiedzieć się jak spędzaliśmy czas na obozie w minionych latach.


Naszą ofertę kierujemy nie tylko do naszych obecnych uczniów, ale także do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którzy chcieliby spędzić część wakacji w naszym gronie i być może pouczyć się trochę tańca. Planujemy zajęcia z tańca towarzyskiego i innych technik tanecznych. Gwarantujemy świetną zabawę i miłe wspomnienia.
 

Rodzice, jako organizatorzy informujemy, że posiadamy uprawnienia Organizatorów i Pośredników Turystycznych Zajęcia z tańca jazzowego(zaświadczenie nr 085 o wpisie do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Województwa Lubelskiego). Spełniamy także wszystkie przewidziane prawem wymagania dotyczące organizacji takich obozów w zakresie kwalifikacji kadry, zgłoszenia obozu do Kuratorium Oświaty, ubezpieczenia OC dla Organizatorów i Pośredników Turystycznych, itd.Uczymy się nie tylko kroków, ale także poprawiamy ciała

Zgłoszenia na obóz przyjmujemy do wyczerpania miejsc,według następującego harmonogramu:
wpłata pierwszej raty w wysokości 350zł do 15 maja 2012 (tylko na konto FUH "MAGDALENA", które podane będzie na drukach).
Zgłoszenia przyjmują Magdalena i Janusz Myka.
wpłata pozostałej kwoty w wysokości 1000zł do  10 czerwca 2012.

W przypadku zbyt dużej ilości chętnych o zakwalifikowaniu na obóz decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzonych terminowymi wpłatami.
Podstawowe informacje związane z ofertą zamieściliśmy powyżej, ale jeżeli potrzebujecie więcej szczegółów prosimy o kontakt: Janusz Myka – 601384856, 84 6272284. Tradycyjnie ok. połowy czerwca zamieścimy informacje dotyczące szczegółów wyjazdu oraz listę rzeczy, które powinniście zabrać ze sobą na obóz. Ponadto zaprosimy zainteresowanych na zebranie dotyczące obozu.