Karnawałowy Wieczorek Taneczny dla dorosłych

Zapraszamy naszych dorosłych uczniów na Ostatkowy Wieczorek Latino, który zaplanowaliśmy 18 lutego 2012 w Hotelu Artis. na naszych wieczorkach jest kolorowo

 

Tradycyjnie zapraszamy wszystkich, którzy mają ochotę troszeczkę potańczyć. Jak zwykle na naszych spotkaniach bloki muzyki tanecznej (standardowej i latynoamerykańskiej) przedzielimy muzyką rozrywkową, żeby każdy mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.
Koszt udziału w imprezie to 60zł od osoby, płatne do 13 lutego.

Zgłoszenia trwają (osobiście, telefonicznie lub mailem) do wyczerpania miejsc !!! (niestety nie mamy już miejsc !!!). trochę nauki, sporo tańca, mnóstwo radości

 

Wieczorek rozpoczynamy o godz. 20.00 (w sali kryształowej w nowej części hotelu) a kończymy ok….3.00. Planujemy, że tradycyjnie na początek pouczymy Państwa czegoś nowego a potem bawimy się tańcem. Będzie bachata, salsa i oczywiście rueda de cassino.
 

W galerii zdjęć znajdziecie fotki poprzednich takich naszych imprez. Jeżeli jeszcze ich nie oglądaliście to polecamy je waszej uwadze. Znajdziecie je tutaj.

 

I to co bardzo ważne !!! Warunkiem udziału w imprezie jest oczywiście kolorowe ubranko (np. takie jak na zdjęciach powyżej i na zdjęciach z poprzedniej imprezy), ale to niestety nie wystarczy, koniecznie trzeba zabrać ze sobą wspaniałe humory.