Gratulujemy

Gratulujemy naszym parom kolejnych bardzo dobrych wyników. W ciągu ostatnich dwóch weekendów sukcesy te wytańczyły następujące pary:

 

Krzysztof Myka-Małgorzata Rusiniak

2 października 2011 na turnieju tańca w Jeleniej Górze z cyklu Grand Prix Polski, Krzysztof i Małgorzata wytańczyli II miejsce rywalizując w gronie 32 par w kategorii par młodzieżowych. Uzyskali najlepszy wynik spośród par polskich, ustępując jedynie reprezentantom Włoch.

8 października 2011 także na turnieju tańca z cyklu Grand Prix Polski, ale tym razem w Gliwicach i w kategorii par dorosłych, Krzysztof i Małgorzata wytańczyli również II miejsce będąc najmłodszą parą w finale i rywalizując w gronie 30 par dorosłych.

 

Michał Bednarski – Martyna Zbiegień

8 października 2011 na ogólnopolskim turnieju tańca w Siennicy Różanej wytańczyli V miejsce w klasie D w kombinacji tańców standardowych i latynoamerykańskich

 

Wiktor Nurzyński-Sandra Węgrzyn

8 października 2011  także na ogólnopolskim turnieju tańca w Siennicy Różanej wytańczyli VI miejsce w kategorii 12-13 lat w klasie C w tańcach standardowych i VII w tańcach latynoamerykańskich

 

Gratulujemy.