Wakacje 2011 dla dorosłych-Susiec

Po raz kolejny zapraszamy naszych dorosłych uczniów na taneczny wyjazd, tym razem zatytułowany "Zimowy weekend 2012", który zaplanowaliśmy ponownie – w Suścu w Ośrodku "SOSNOWE ZACISZE" w dniach 6-8 stycznia 2012. Motywem przewodnim tego wyjazdu jest hasło: "TANIEC ZIMĄ CIE ROZGRZEJE".

 

Zdecydowaliśmy się na Susiec i ten właśnie ośrodek ze względu na małą odległość od Zamościa, a po ostatnim naszym wyjeździe wydaje nam się, że istotniejsza jest mniejsza odległość od Zamościa niż atrakcyjność miejsca pobytu.

Planujemy, że nasz wyjazd rozpoczniemy piątkowym obiadem ok. godz. 14.00 i zajęciami ok. godz. 16.00. Zapraszamy do Ośrodka już od godz. 12.00. Wyjazd zakończymy w niedzielę ok. 18.00. Susiec oddalony jest od Zamościa o 50 km, które można pokonać samochodem osobowym w ok. 45 minut.

Zakwaterowani będziemy w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym "SOSNOWE ZACISZE" (Susiec, ul Turystyczna 27). Ośrodek dysponuje tylko 22 pokojami na weekend i 17 po weekendzie i dlatego o możliwości uczestniczenia w tym zgrupowaniu zadecyduje kolejność zgłoszeń potwierdzona wpłatami na konto w terminie 5 dni od daty zgłoszenia. 

Tutaj możecie obejrzeć stronę Ośrodka "Sosnowe Zacisze"

Cena za wyjazd wynosi 440zł od osoby. W cenę wliczone jest zakwaterowanie (dwie przedłużone doby-od obiadu w piątek do obiadu włącznie w niedzielę i zajęciami po obiedzie), całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja), dwa spotkania wieczorne (z konsumpcją i napojami bezalkoholowymi), zajęcia taneczne (podczas weekendu przewidujemy 10 godzin zajęć, które planujemy w sali szkoły oddalonej ok. 400m od ośrodka).

 

Naszą ofertę kierujemy do naszych dorosłych uczniów. Także do tych, którzy aktualnie nie uczęszczają na zajęcia a chcieliby przypomnieć sobie swoje taneczne umiejętności i spędzić w sympatycznym, radosnym gronie kilka dni. Mamy nadzieję, że zabiorą Państwo ze sobą wspaniałe humory i że jak zwykle będzie tanecznie i wesoło.

Zgłoszenia przyjmujemy do wyczerpania miejsc. Wpłaty w wysokości 440zł wyłącznie na konto FUH "MAGDALENA".

F.U.-H. "MAGDALENA"

Magdalena Myka

22-400 Zamość, ul. Wyszyńskiego 55/37

MBank: 54114020040000380242713369

 

Zgłoszenia przyjmują Magdalena (tel. kom. 601382787) i Janusz Myka (tel. kom. 601384856).

 

W przypadku zbyt dużej ilości chętnych o rezerwacji miejsc decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzonych wpłatą w terminie 5 dni od daty zgłoszenia.

Podstawowe informacje związane z ofertą zamieściliśmy powyżej, ale jeżeli potrzebujecie więcej szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy (janusz@myka.pl). Ze względu na niewystarczającą ilość chętnych rezygnujemy tym razem z tygodniowego wyjazdu. Może w przyszłości uda się go zrealizować.