Wspomnienie Karnawałowego Wieczorka Tanecznego dla dorosłych

Kolejny, tym razem

Karnawałowy Wieczorek Taneczny, odbył się 19 lutego 2011 w Hotelu Artis.

 

Zgromadził tych, którzy mieli ochotę troszeczkę potańczyć. Jak zwykle na naszych spotkaniach bloki muzyki tanecznej (standardowej i latynoamerykańskiej) przedzieliliśmy muzyką rozrywkową, żeby każdy mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Przewidzieliśmy maksymalnie 99 miejsc na naszym wieczorku i dokładnie taka ilość osób się zgłosiła, co wydaje się wręcz niemożliwe. Cieszy nas, że dla nikogo miejsca nie zabrakło. 

 

Wieczorek rozpoczęliśmy o godz. 19.00. Już pierwsze osoby, które pojawiły się w hotelu przekonały nas, że hasło tego spotkania:"sombrero…zaskocz nas nakryciem głowy", zostało przez uczestników wieczorka znakomicie zinterpretowane. Pomysłów było wiele, część z nich możecie zobaczyć w galerii zdjęć (kliknij tutaj). Gościliśmy na wieczorku, m.in. wikinga, księdza, marynarza, kowbojów, diabełki. Oglądaliśmy wspaniałe kapelusze, czapki, fryzury a nawet makijaże. Okazało się pomysłowym nakryciem głowy może być nawet…nocnik, zwierzątko lub owoce. Wspaniała atmosfera jaką udało się stworzyć i sądzę, że świetna taneczna zabawa sprawiły, że także ten wieczorek będziemy długo wspominali. Bawiliśmy się wieloma tańcami. Była lubiana bachata, mixer rock i oczywiście rueda de cassino. Poza tym tańce latynoamerykańskie i standardowe. Za kilka dni pojawi się tutaj także filmik z tej imprezy.
 

Kiedy kolejne takie spotkanie? W Zamościu na zakończenie sezonu tanecznego a więc w drugiej połowie czerwca, ale nieco wcześniej (od 30 kwietnia do 3 maja 2011) zabieramy chętnych na wyjazdowe spotkanie z tańcem. Więcej szczegółów wkrótce. Wstępne zgłoszenia już trwają.