Wspomnienie wieczorka latino dla dorosłych

     Tradycyjnie jesienią, bawiliśmy się w gronie tych, którzy mieli ochotę troszeczkę potańczyć wspominając gorące lato i latynoską muzykę. Tym razem tańcem przewodnim była bachata, która dostarczyła nam wiele radości. Tradycyjnie było kolorowo i wesoło. Po raz kolejny w naszym wieczorku uczestniczyli nie tylko nasi uczniowie ale także osoby, które miały ochotę pobawić się do latynoskiej muzyki tanecznej.
     
Jak zwykle na naszych spotkaniach bloki muzyki tanecznej (standardowej i latynoamerykańskiej) przedzieliliśmy muzyką rozrywkową, żeby każdy mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.
      Poniżej prezentujemy krótki materiał filmowy, który raczej nie oddaje atmosfery imprezy, ponieważ był kręcony w jej początkowej fazie, pokazuje jednak jej chociaż minimalną odmienność od większości tanecznych spotkań. 

W Galerii zdjęć znajdziecie fotki z tej imprezy. Polecamy je Waszej uwadze. Kolejne nasze taneczne spotkanie będzie chyba troszeczkę dłuższe ponieważ planujemy w karnawale taneczny wyjazdowy weekend. Oj będzie się działo.