Obóz taneczny 2010 w Iwoniczu

Początkowo na miejsce obozu planowaliśmy Ośrodek w Międzybrodziu Bialskim, jednak pomimo podpisanej umowy, w wyniku zmian wcześniejszych ustaleń, organizacja obozu w tym miejscu nie była możliwa. W związku z brakiem czasu na szukanie nowego Ośrodka na miejsce obozu ponownie wybraliśmy Iwonicz, tym bardziej, że byliśmy z pobytu tam bardzo zadowoleni.

W tym roku wyjedziemy na obóz już 29 czerwca 2010 a powrót zaplanowaliśmy na 10 lipca. Miejsce obozu to Zabudowa charakterystyczna dla Iwonicza Zdrój Iwonicz-miejscowość położona pośród wzgórz Beskidu Niskiego, sąsiadująca z uzdrowiskiem Iwonicz Zdrój, który urzeka pięknem zabytkowej architektury, czystym powietrzem i wspaniałym mikroklimatem.
Ośrodek
Zakwaterowani będziemy w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym "ZADWÓR", wybudowanym w 2006 roku, położonym w pobliżu parku, ok. 300m od szkoły z salą gimnastyczną i dużym boiskiem. Odległość od miejscowości Iwonicz Zdrój to ok.4 km.
Wejście do pokoju Ośrodek dysponuje pokojami 2-osobowymi z łazienkami i kilkoma pokojami typu studio (dwa pokoje 2-osobowe ze wspólną łazienką), świetlicami z TV i DVD, jadalnią, salą do ćwiczeń, stołami do tenisa, oraz mini siłownią. Łazienka znajduje się w każdym pokojuWyposażenie pokoju: dwa łóżka, szafa, stół, krzesła, szafki
Przy obiekcie znajduje się miejsce na ognisko a cały teren jest ogrodzony.
Cena za obóz w tym roku wynosi 1360zł. W cenę wliczone jest zakwaterowanie, całodzienne wyżywienie, opieka pedagogiczna i medyczna, kadra instruktorska, zajęcia taneczne (w zależności od stopnia zaawansowania grupy od 3 do 7 godzin dziennie), bogaty program pobytu, wycieczki piesze i autokarowe wraz z biletami wstępu, transport autokarem.
Sala w szkole, z której bedziemy także korzystali Tradycyjnie bardzo dużą wagę przywiązujemy do zapewnienia (szczególnie mniej zaawansowanym tancerzom) dużej ilości dodatkowych atrakcji, które sprawiają, że na naszych obozach nie można się nudzić. Gramy w bingoStałe pozycje to oczywiście poza zajęciami tanecznymi i ćwiczeniami kondycyjno-rozwojowymi, rozgrywki sportowe (tenis stołowy, koszykówka, siatkówka, piłka nożna, rzutki-dart, dwa ognie, itd.-możemy przeprowadzić rozgrywki w każdej dyscyplinie, w której będziecie chcieli ze sobą rywalizować),Dzień indiański w roku 2008 dyskoteki z konkursami (najciekawszy makijaż, przebranie, itp.), kąpiele w basenachkaraoke, wieczorek artystyczny (na który poszczególne grupy przygotowują własny program, najczęściej bardzo zabawny), dzień przygód (np. piratów-w 2007 roku, indian w 2008 r., duchów i czarownic w 2009 r., jaki będzie w tym roku ???), projekcje filmów (także tanecznych), Dzień duchów i czarownic w roku 2009zabawy i konkursy, wycieczki krajoznawcze piesze i autokarowe.
W naszej Galerii Zdjęć oglądając zdjęcia z obozów w latach 2006-2009, możecie przekonać się, że na naszym obozie nie można się nudzić. Możecie także poczytać Obozowe wieści 2009 by dowiedzieć się jak spędzaliśmy czas na obozie w tamtym roku.Kryty basen w Krośnie
Naszą ofertę kierujemy nie tylko do naszych obecnych uczniów, ale także do uczniów szkół podstawowych, którzy chcieliby spędzić część wakacji w naszym gronie i być może pouczyć się trochę tańca. Gwarantujemy świetną zabawę i miłe wspomnienia.
Rodzice, jako organizatorzy informujemy, że posiadamy uprawnienia Organizatorów i Pośredników Turystycznych Zajęcia z tańca jazzowego(zaświadczenie nr 085 o wpisie do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Województwa Lubelskiego). Spełniamy także wszystkie przewidziane prawem wymagania dotyczące organizacji takich obozów w zakresie kwalifikacji kadry, karty kwalifikacyjnej obiektu, zgłoszenia obozu do Kuratorium Oświaty, ubezpieczenia OC dla Organizatorów i Pośredników Turystycznych, itd.Uczymy się nie tylko kroków, ale także
Zajęcia z Mistrzem Polski - Wiktorem KiszkąZgłoszenia na obóz przyjmujemy do wyczerpania miejsc (w tamtym roku mieliśmy listę rezerwową), według następującego harmonogramu:
wpłata pierwszej raty w wysokości 360zł do 25 kwietnia 2010 (tylko na konto FUH "MAGDALENA", które podane będzie na drukach).
Zgłoszenia przyjmują Magdalena i Janusz Myka.
wpłata pozostałej kwoty w wysokości 1000zł do 10 czerwca 2010.
Czasami trochę się zmieniamyW przypadku zbyt dużej ilości chętnych o zakwalifikowaniu na obóz decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzonych terminowymi wpłatami.
Nasza kadra obozu w 2008 rokuPodstawowe informacje związane z ofertą zamieściliśmy powyżej, ale jeżeli potrzebujecie więcej szczegółów prosimy o kontakt: Janusz Myka – 601384856, Magdalena Myka – 601382787, (84) 6272284.