Obóz taneczny 2010

W tym roku planujemy, że wyjedziemy na obóz w dwóch terminach, pierwsza grupa już 2 lipca 2010 (powrót 13 lipca), druga 13 lipca (powrót 24 lipca). Pierwszy termin dotyczy młodszych i mniej zaawansowanych tancerzy, w drugim terminie pojadą starsi uczestnicy i tancerze bardziej zaawansowani. Miejsce obozu to Międzybrodzie Bialskie-malownicza miejscowość położona w Beskidzie Małym, u podnóża góry Żar, nad brzegiem Jeziora Międzybrodzkiego. Zakwaterowani będziemy w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym "SILESIA". Cena za obóz w tym roku jest wyższa tylko o ok. 5% (70 zł) w porównaniu do naszej ubiegłorocznej oferty i wynosi 1360zł. Wzrost ceny w znacznej części spowodowany jest większą odległością od Zamościa oraz w niewielkim stopniu wyższymi kosztami pobytu. W cenę wliczone jest zakwaterowanie, całodzienne wyżywienie, opieka pedagogiczna i medyczna, kadra instruktorska, zajęcia taneczne (w zależności od stopnia zaawansowania grupy od 3 do 7 godzin dziennie), bogaty program pobytu, wycieczki wraz z biletami wstępu, transport.
 
Tradycyjnie bardzo dużą wagę przywiązujemy do zapewnienia (szczególnie mniej zaawansowanym tancerzom) dużej ilości dodatkowych atrakcji, które sprawiają, że na naszych obozach nie można się nudzić. Stałe pozycje to oczywiście poza zajęciami tanecznymi i ćwiczeniami kondycyjno-rozwojowymi, rozgrywki sportowe (tenis stołowy, siatkówka, piłka nożna, rzutki-dart, dwa ognie, itd.-możemy przeprowadzić rozgrywki w każdej dyscyplinie, w której będziecie chcieli ze sobą rywalizować), dyskoteki z konkursami (najciekawszy makijaż, przebranie, itp.), kąpiele w basenachkaraoke, wieczorek artystyczny (na który poszczególne grupy przygotowują własny program, najczęściej bardzo zabawny), projekcje filmów (także tanecznych), zabawy i konkursy, wycieczki krajoznawcze piesze i autokarowe.
W naszej Galerii Zdjęć oglądając zdjęcia z obozów w latach 2006-2009, możecie przekonać się, że na naszym obozie nie można się nudzić. Możecie także poczytać Obozowe wieści 2008 lub 2009 by dowiedzieć się jak spędzamy czas na naszych obozach.
Naszą ofertę kierujemy nie tylko do naszych obecnych uczniów, ale także do uczniów szkół podstawowych, którzy chcieliby spędzić część wakacji w naszym gronie i być może pouczyć się trochę tańca. Gwarantujemy świetną zabawę i miłe wspomnienia.
Rodzice, jako organizatorzy informujemy, że posiadamy uprawnienia Organizatorów i Pośredników Turystycznych (zaświadczenie nr 085 o wpisie do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Województwa Lubelskiego). Spełniamy także wszystkie przewidziane prawem wymagania dotyczące organizacji takich obozów w zakresie kwalifikacji kadry, zgłoszenia obozu do Kuratorium Oświaty, ubezpieczenia OC dla Organizatorów i Pośredników Turystycznych, itd.
Zgłoszenia na obóz przyjmujemy do wyczerpania miejsc (w tamtym roku mieliśmy listę rezerwową), według następującego harmonogramu:
wstępne zgłoszenia juz trwają (od 25 marca wydajemy niezbędne druki). Zgłoszenia przyjmują instruktorzy na zajęciach oraz Magdalena i Janusz Myka.
wpłata pierwszej raty w wysokości 360zł do 10 kwietnia 2010 (tylko na konto FUH "MAGDALENA", które podane będzie na drukach)
wpłata pozostałej kwoty w wysokości 1000zł do 10 czerwca 2010.
W przypadku zbyt dużej ilości chętnych o zakwalifikowaniu na obóz decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzonych terminowymi wpłatami.
Podstawowe informacje związane z ofertą zamieściliśmy tutaj, ale jeżeli potrzebujecie więcej szczegółów prosimy o kontakt: Janusz Myka – 601384856, Magdalena Myka – 601382787, (84) 6272284.