Obóz taneczny 2009

W tym roku wyjedziemy na obóz, już 5 lipca 2009 a powrót zaplanowaliśmy na 16 lipca. Miejsce obozu to Zabudowa charakterystyczna dla Iwonicza Zdrój Iwonicz-miejscowość położona pośród wzgórz Beskidu Niskiego, sąsiadująca z uzdrowiskiem Iwonicz Zdrój, który urzeka pięknem zabytkowej architektury, czystym powietrzem i wspaniałym mikroklimatem.
Ośrodek
Zakwaterowani będziemy w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym „ZADWÓR”, wybudowanym w 2006 roku, położonym w pobliżu parku, ok. 300m od szkoły z salą gimnastyczną i dużym boiskiem. Odległość od miejscowości Iwonicz Zdrój to ok. 3-4 km.
Wejście do pokoju Ośrodek dysponuje pokojami 2-osobowymi z łazienkami i kilkoma pokojami typu studio (dwa pokoje 2-osobowe ze wspólną łazienką), świetlicami z TV i DVD, jadalnią, salą do ćwiczeń, stołami do tenisa, oraz mini siłownią. Łazienka znajduje się w każdym pokojuWyposażenie pokoju: dwa łóżka, szafa, stół, krzesła, szafki
Przy obiekcie znajduje się miejsce na ognisko a cały teren jest ogrodzony.
Cena za obóz w tym roku jest wyższa tylko o 30 zł w porównaniu do naszej ubiegłorocznej oferty i wynosi 1290zł. Utrzymanie ceny na podobnym poziomie możliwe było dlatego, że ośrodek położony jest bliżej Zamościa i minimalnie niższe są koszty pobytu. Sala do ćwiczeń w Ośrodku
W cenę wliczone jest zakwaterowanie, całodzienne wyżywienie, opieka pedagogiczna i medyczna, kadra instruktorska, zajęcia taneczne (w zależności od stopnia zaawansowania grupy od 3 do 7 godzin dziennie), bogaty program pobytu, wycieczki piesze i autokarowe wraz z biletami wstępu, transport.
Sala w szkole, z której bedziemy także korzystali Tradycyjnie bardzo dużą wagę przywiązujemy do zapewnienia (szczególnie mniej zaawansowanym tancerzom) dużej ilości dodatkowych atrakcji, które sprawiają, że na naszych obozach nie można się nudzić. Stałe pozycje to oczywiście poza zajęciami tanecznymi i ćwiczeniami kondycyjno-rozwojowymi, rozgrywki sportowe (tenis stołowy, koszykówka, siatkówka, piłka nożna, rzutki-dart, dwa ognie, itd.-możemy przeprowadzić rozgrywki w każdej dyscyplinie, w której będziecie chcieli ze sobą rywalizować),Mini siłownia w Ośrodku dyskoteki z konkursami (najciekawszy makijaż, przebranie, itp.), kąpiele w basenach, bingo (od lat cieszące się wielką popularnością), karaoke, wieczorek artystyczny (na który poszczególne grupy przygotowują własny program, najczęściej bardzo zabawny), dzień przygód (np. piratów-w 2007 roku, indian w 2008 roku, jaki będzie w tym roku ???), projekcje filmów (także tanecznych), Dyskoteki z konkursem na najciekawszy strój cieszą się powodzeniem i dostarczają dużo radościzabawy i konkursy, wycieczki krajoznawcze piesze i autokarowe.
W naszej Galerii Zdjęć oglądając zdjęcia z obozów w latach 2006-2008, możecie przekonać się, że na naszym obozie nie można się nudzić. Możecie także poczytać Obozowe wieści 2008 by dowiedzieć się jak spędzamy czas na naszych obozach.Pracujemy też nad rozwojem fizycznym
Naszą ofertę kierujemy nie tylko do naszych obecnych uczniów, ale także do uczniów szkół podstawowych, którzy chcieliby spędzić część wakacji w naszym gronie i być może pouczyć się trochę tańca. Gwarantujemy świetną zabawę i miłe wspomnienia.
Rodzice, jako organizatorzy informujemy, że posiadamy uprawnienia Organizatorów i Pośredników Turystycznych
na obozach uczymy się też oczywiście figur tanecznych(zaświadczenie nr 085 o wpisie do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Województwa Lubelskiego). Spełniamy także wszystkie przewidziane prawem wymagania dotyczące organizacji takich obozów w zakresie kwalifikacji kadry, karty kwalifikacyjnej obiektu, zgłoszenia obozu do Kuratorium Oświaty, ubezpieczenia OC dla Organizatorów i Pośredników Turystycznych, itd.Dzień przygód to także tradycja naszych obozów, np. dzień indiański
Występy artystyczne uczestników obozu to już tradycjaZgłoszenia na obóz przyjmujemy do wyczerpania miejsc (w tamtym roku mieliśmy listę rezerwową), według następującego harmonogramu:
wstępne zgłoszenia do 28 lutego 2009 (po tym terminie wydajemy niezbędne druki). Zgłoszenia przyjmują Magdalena i Janusz Myka.
wpłata pierwszej raty w wysokości 290zł do 15 marca 2009 (tylko na konto FUH „MAGDALENA”, które podane będzie na drukach)
wpłata pozostałej kwoty w wysokości 1000zł do 10 czerwca 2009.
Nasza kadra obozu w 2008 rokuW przypadku zbyt dużej ilości chętnych o zakwalifikowaniu na obóz decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzonych terminowymi wpłatami.
Podstawowe informacje związane z ofertą zamieściliśmy powyżej, ale jeżeli potrzebujecie więcej szczegółów prosimy o kontakt: Janusz Myka – 601384856, Magdalena Myka – 601382787, (0-84) 6272284.

Poniżej nasza oferta w formie drukowanej.

Nasza oferta obozu w Iwoniczu
Druga strona oferty i kilka zdjęć