Wieczorek Latino w najbliższy weekend

Image

Potwierdzamy, że wieczorek latino odbędzie się 10 maja (sobota) dla dorosłych od godz. 20.00 do północy a może jeszcze chwilę dłużej, dla młodzieży 11 maja (niedziela) od 19.00 do 23.00. Każdy kto chce bawić się z nami koniecznie musi wcześniej dokonać rezerwacji miejsca. Opłatę w wys. 5 zł-młodzież i 10 zł-dorośli można uregulować w szkole na ul. Kilińskiego lub przed wejściem na wieczorek.

Warunkiem wstępu na nasz wieczorek jest także kolorowy stj, ale sądzę, że wzorem ubiegłych lat bez trudu sobie z tym poradzicie. Zapraszamy w sobotę dorosłych, w niedzielę uczniów gimnazjów i szkół średnich oraz tych, którzy już są w wieku studenckim, ale chcą jeszcze z nami potańczyć (chociażby Ruedę). Może postaramy się ustanowić nowy rekord w ilości par tańczących ruedę (dotychczasowy to 18 par).bawimy się nieźle

Królować będzie salsa, ale pojawią się także samba, cha-cha, jive. Bloki muzyki latynoskiej przedzielać będą porcje muzyki rozrywkowej i dyskotekowej. Jeżeli chcecie zobaczyć jak bawiliśmy się na ostatnim wieczorku, zajrzyjcie do naszej Galerii Zdjęć. Polecam.